Interiér

Interiér

Posaďte sa do priestranného interiéru a užívajte si jeho neopakovateľnú atmosféru. Komfortné sedadlá a moderná palubná doska s chrómovými detailmi robia z novej generácie modelu Kangoo perfektné vozidlo pre cestovanie. V kabíne vozidla nájdete množstvo praktických detailov, ako napríklad panoramatické spätné zrkadlo na kontrolu detí na zadných sedadlách.
_ _
Technológie na dosah ruky

Technológie na dosah ruky

Špeciálne navrhnutý držiak na telefón je možné umiestniť pred vodiča na pravú alebo ľavú stranu od volantu. V kombinácii s multimediálnym systémom Easy Link s 8“ obrazovkou a funkciou zrkadlenia smartphonu prináša Kangoo modernú konektivitu v praktickom balíčku.
_ _
_ _
Priestrannosť a komfort

Priestrannosť a komfort

Jednoduché nastupovanie vďaka širokým zadným bočným dverám (615 mm) a predným dverám, ktoré je možné otvoriť až do 90° uhla. Plánujete rodinný výlet? USB vstupy, vrecká na zadnej strane predných sedadiel, vyklápacie stolíky a mnoho ďalšieho. Na palube nového Kangoo budú všetci spokojní.
_ _
Úložný priestor

Úložný priestor

Celkovo 49 litrov úložných priestorov, USB vstupy, vrecká na operadlách sedadiel a odkladacie priehradky ako v lietadle zabezpečia, že si všetko môžete vziať so sebou a užiť si tak bezstarostnú cestu.
_ _
_ _
_ _
zásuvka easy life

zásuvka easy life

Posuvná zásuvka easy life o objeme 7 litrov.
_ _
Batožinový priestor

Batožinový priestor

Nízka hrana batožinového priestoru a modulárny vnútorný priestor uľahčujú nakladanie.
_ _
Modularita

Modularita

Zadné sklopné sedadlo delené v pomere 2/3 – 1/3 a sklopné sedadlo spolujazdca vytvoria pri sklopení rovnú podlahu prepravu dlhých predmetov (až 2,7 m).
_ _
Rovná podlaha

Rovná podlaha

Rovná podlaha a úložný priestor po sklopení druhej rady sedadiel.
_ _
Modulárne strešné tyče

Modulárne strešné tyče

Z modulárnych strešných tyčí vytvoríte bez použitia náradia strešný nosič na prepravu ďalších vecí.
_ _
Modulárne usporiadanie s jedným sedadlom

Modulárne usporiadanie s jedným sedadlom

Modulárne usporiadanie s jedným sedadlom – so sklopenými zadnými sedadlami a sedadlom spolujazdca.
_ _
Exteriér

Exteriér

Nezvyčajné tvary, dynamické línie, moderný dizajn a odvážny vzhľad diskov kolies – to je prepracovaný štýl Renault Kangoo.
_ _
Full LED svetlomety

Full LED svetlomety

Nové full LED svetlomety v tvare písmena C vytvárajú dobre rozpoznateľnú identitu, ktorá skutočne vynikne.
_ _
_ _
Asistenčné systémy

Asistenčné systémy

Systém núdzového brzdenia, systém udržovania v jazdnom pruhu, systém sledovania mŕtveho uhla a ďalšie. Vďaka asistenčným systémom je vaša jazda bezpečnejšia. Adaptívny tempomat vám poskytuje bezpečnejšiu a pohodlnejšiu jazdu.
_ _

Сhcem vyskúšaťRenault Kangoo

Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné
Právne podmienky
V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v platnom znení, súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov spoločnosťou Renault Slovensko, spol. s r.o., IČO : 357 36 003 Einsteinova ulica č. 24, 851 01 Bratislava ako prevádzkovateľom, na účely zaradenia do informačného systému ponúkania výrobkov a služieb, uskutočňovania prieskumov a rozvoja starostlivosti o zákazníka, a to až do odvolania súhlasu alebo do skončenia účelu spracovania. V rozsahu a na uvedené účely je prevádzkovateľ oprávnený sprístupňovať tieto osobné údaje svojim zmluvným partnerom v rámci autorizovanej siete predajní a servisov RENAULT a DACIA a tiež v rámci skupiny Renault, a to aj mimo územia Slovenskej republiky, a tiež kontaktovať ma prostredníctvom všetkých prostriedkov komunikácie, najmä adresným listom, ponukovým katalógom, telefónom, faxom a elektronickou poštou. Vyhlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé a úplné a bol som oboznámený so svojím právom prístupu k osobným údajom, právom na ich opravu, ako aj s ďalšími právami podľa zákona o ochrane osobných údajov. Tento súhlas môže byť kedykoľvek odvolaný písomným oznámením (bližšie informácie na www.renault.sk a www.dacia.sk v sekcii Právne informácie).

Príbeh tých, ktorí sa už zoznámili
Dajte nám vedieť cez hashtag #zoznamka365

„Reč je tvárou ducha; Aké srdce, taký jazyk; Aké srdce, taká reč.“ Seneca “Speech is the face of the spirit; What a heart, such a language; What a heart, a speech. ”Seneca

Použite svoj úsmev na zmenu tohto sveta, ale nedovoľ, aby tento svet zmenil tvoj úsmev. ❤️

„Keď sa budeš smiať, bude sa stebou smiať celý svet. Keď budeš plakať, budeš plakať sám.“ Bob Marley⁣⁣ “When you laugh, the whole world will laugh at you. When you cry, you will cry alone. ” Bob…   zobraziť viac »

„Vaším bankomatom je celý svet. A PIN k nemu získate svojimi skúsenosťami.“ – Carlos Slim Helu “Your ATM is the whole world. And you get a PIN for it with your experience. ”- Carlos Slim Helu

A takýto bol deň s Nissanom v okolí Trenčína a s týmto bláznom @filipko95 😂 #nissan #qashqai #qashqaiclub #nissanqashqai #trencin #beckov #dnestocim #dnesfotim #dnesjazdim #autostyl #zoznamka365…   zobraziť viac »

Ešte spomienková zo ☀️ dňa s Qashqaiom 🚙 #Nissan #qashqai #nissanqashqai #nissanslovakia #nissanslovensko #zoznamka365 #autostyl #photography #carphoto #carphotography #shooting #carshooting…   zobraziť viac »